Taşköprü Ziraat Odası
Kurum Adı:Taşköprü Ziraat Odası
Oda Başkanı:MURAT ÇELİK
Oda Sekreteri:HAMDİ ÇEVİK
Telefon:0 366 417 53 27
Fax:0 366 417 53 27
Adres:Merkez Taşköprü/Kastamonu
Güncelleme:4/22/2013 4:22:48 PM
Web Sitesi :http://meslekodalari.com/
Mail Adresi : taskopru@tzob.org.tr
Taşköprü Ziraat Odası Hakkında

Taşköprü Ziraat Odası  KASTAMONU ili TAŞKÖPRÜ ilçesinde Merkez Taşköprü/Kastamonu adresinde hizmet vermektedir. Taşköprü Ziraat Odası'na 0 366 417 53 27 telefon numarasından ve 0 366 417 53 27 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Taşköprü Ziraat Odası Meslek Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Taşköprü Ziraat Odası Meslek Odası, KASTAMONU, TAŞKÖPRÜ şehrinde meslek Odası olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa Meslek Odasının resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haritadan İl Seçin
Taşköprü Ziraat Odası Yorumlar

Taşköprü Ziraat Odası Meslek Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Disqus profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Meslek Odası Reklamları
Meslek Odası İstatistik ve Kategoriler
Meslek Grubu: Ziraat Odaları
Oda İli: KASTAMONU
Oda İlçesi: TAŞKÖPRÜ
Okunma Sayısı:3132
KASTAMONU-TAŞKÖPRÜ Haritası
Taşköprü Ziraat Odası Meslek Odası Haritası
Yeni Eklenen Meslek Odaları

Manavgat Ziraat Odası

Manavgat Ziraat Odası Turgutoğlu İş Merkezi B Blok D:5, Manavgat/Antalya adresinde hizmet vermektedir. Detaylar için tıklayınız...

Malatya İmalat-Demir ve Tamir Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı

Malatya İmalat-Demir ve Tamir Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı Cavuşoğlu Mah. Yeni Sanayi Sitesi Helal Cd. No:34 Yeşilyurt / MALATYA adresinde hizmet vermektedir. Detaylar için tıklayınız...

Forumda Son Konular

Server Error in Forum Application
An error has occured while connecting to the database.
Please contact the forum administrator.

Support Error Code:- err_Access_db_connection
File Name:- common.asp

Error details:-
Microsoft JET Database Engine
Could not use ''; file already in use.